موتور جستجوی معنایی بهجو

دستاورد جدید اتوماسیون اداری فراگستر، تولید موتور جستجوی معنایی بهجو

بهجو یک موتور جستجوی معنایی هوشمند است که برای متون فارسی در داخل سیستم اتوماسیون اداری فراگستر تولید شده است…

مستندات آموزشی پروسس میکر

هرآنچه برای آموزش نرم افزار پروسس میکر نیاز دارید، اینجاست!

مجموعه کاملی از محتواهای متنی، تصویری و ویدیویی از آموزش نرم‌افزار پروسس میکر توسط کارشناسان و متخصصان فراگستر تهیه شده است که در پورتال مشتریان میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

قابلیت های جدید زیرسیستم دبیرخانه

رونمایی از نسل جدید زیر سامانه تخصصی دبیرخانه در اتوماسیون اداری فراگستر

جناب آقای مهندس علیرضا معمارزاده قائم مقام مدیر عامل شرکت فراگستر، در گفتگو با روابط عمومی این شرکت، از ارائه نسخه جدید زیر سامانه تخصصی دبیرخانه که یکی از اصلی ترین زیر سامانه‌های اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر است خبر داد. وی اظهار داشت با توجه به رویکرد پروژه های اخیری که درصدد پیاده سازیRead the full article..

جشن روز کارمند در فراگستر

جشن روز کارمند و تقدیر از کارمندان نمونه فراگستر

به گزارش روابط عمومی فراگستر، به مناسبت روز کارمند و هفته دولت و همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیر، جشنی در محل ساختمان فراگستر برگزار گردید که طی آن از کارمندان نمونه نیز تقدیر به عمل آمد. توسعه و پیشرفت هر سازمان و مجموعه‌ای مرهون نیروی انسانی کارآمد و مجرب آن سازمان است. بی شک

پیاده سازی اتوماسیون اداری در منطقه آزاد چابهار

تسهیل و تسریع خدمات با پیاده‌سازی اتوماسیون اداری در منطقه آزاد چابهار

به گزارش روابط عمومی فراگستر، پیاده‌سازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر با هدف الکترونیکی نمودن فرآیندهای سازمان و تسهیل و تسریع در ارایه خدمات به مشتریان در «سازمان منطقه آزاد چابهار» پایان یافت. در این خصوص و طبق اعلام سایت منطقه آزاد چابهار معاون فنی و زیربنایی این سازمان، گفت: با راه‌اندازی سامانه‌های “مدیریت پروژه‌های عمرانی”

جدید
دیدگاه
برچسب ها