هوشمندسازی اتوماسیون اداری

انتشار فیلم های کارگاه های تخصصی فراگستر در همایش نظام اداری

همانطور که در خبر قبلی ذکر شد امسال نیز فراگستر با حضور در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور به برگزاری دو کارگاه تخصصی در خصوص معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای این شرکت در راستای تحقق دولت الکترونیک پرداخت. این همایش که با حضور ۱۸۰۰ نفر از مدیران و کارشناسان شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و دولتی

حضور فراگستر در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

ارائه آخرین نسخه اتوماسیون اداری فراگستر در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

شرکت فراگستر امسال نیز با حضور در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور به معرفی آخرین نسخه نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر و قابلیت‌های جدید این سیستم و رونمایی از نسخه موبایل سازمانی فراگستر پرداخت.

همایش بزرگ نظام اداری کشور

حضور فراگستر در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

به گزارش روابط عمومی فراگستر، دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور (چهل و هشتمین مجمع مدیران دبیرخانه ها) امسال نیز در ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۷ در سالن اجلاس سران نهاد ریاست جمهوری برگزار میشود. این همایش به مناسبت “روز اسناد ملی” و با محوریت اقدامات و دستاوردهای یکسال اخیر شرکتها در حوزه مکاتبات، اسناد،

تا 40% تخفیف خرید اتوماسیون اداری فراگستر

تا ۴۰% تخفیف خرید اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

به گزارش روابط عمومی فراگستر، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره فروش ویژه نرم افزارهای فراگستر برگزار شد. این جشنواره به مناسبت عید سعید فطر و در دوره زمانی ۲۰ روزه برگزار می‌شود.

تبریک فراگستر به مناسبت فرارسیدن سال نو

مروری بر رویدادهای مهم فراگستر در سال ۹۶ و تبریک فرارسیدن سال نو

سال ۱۳۹۶ پراز تلخی و شیرینی و فراز و فرودهای فراوان برای خانواده  فراگستر بود. سالی سرشار از تلاش و جدیت در عرصه تولید و خدمت‌رسانی در صنعت نرم‌افزار و اکنون خداوند سبحان را شاکریم که توانستیم سالی دیگر را در کنار کاربران و مشتریان گرانقدرمان به پایان برسانیم و با هزاران امید و چندین پروژه توسعه‌ای جدید به استقبال سالی نو برویم.

جدید
دیدگاه
برچسب ها