راهنمای نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر

انتشار اولین راهنمای جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر

به گزارش روابط عمومی فراگستر، مدیر پشتیبانی اتوماسیون اداری و فرایندها، از انتشار اولین راهنمای جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر بر روی سایت پورتال مشتریان خبر داد.

اعطای نمایندگی فروش نرم افزار فراگستر

اعطای نمایندگی فروش نرم افزار فراگستر با شرایط ویژه به مدت محدود

شرکت فراگستر با هدف توسعه شبکه فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش خود از تمامی واجدین شرایط، جهت اعطای نمایندگی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای کسب و کار در سراسر کشور دعوت به همکاری می‌نماید.

فراگستر شرکت برتز در صنعت نرم‌افزار

معرفی فراگستر بعنوان یکی از ۱۰ شرکت برتر در صنعت نرم‌افزار

به گزارش خبرگزاری فراگستر، ۱۰ ام تیرماه ۹۷، بیست و دومین همایش روز ملی صنعت و معدن با هدف بزرگداشت تولید در بخش صنعت و معدن کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد. در این همایش شرکت دانش بنیان فراگستر جزو ۱۰ شرکت برتر صنعت نرم‌افزار کشور معرفی و از آن تقدیر به عمل آمد.

نسخه جدید موبایل سازمانی

نسخه جدید موبایل سازمانی فراگستر منتشر شد

به گزارش روابط عمومی فراگستر، تیم طراحی اپلیکیشن موبایل فراگستر با هدف سهولت در گردش مکاتبات و افزایش ارتباطات سازمانی، اقدام به طراحی نسخه جدید موبایل سازمانی اتوماسیون اداری فراگستر برای دو سیستم عامل Android و IOS نموده است.

سوءاستفاده از برند فراگستر

مراقب سوءاستفاده برخی افراد سودجو از نام برند فراگستر باشید…

سخنی با همراهان گرامی فراگستر با توجه به افزایش روزافزون خدمات ارائه‌شده توسط افراد، گروه‌ها و مجموعه‌های کوچک در زمینه آموزش و مشاوره مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار BPM و BPMS و همچنین افزایش استقبال عمومی دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، کارشناسان و مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به استفاده از خدمات آموزشی و مشاوره‌ای این حوزه، اخیراً به‌وفور شاهد

جدید
دیدگاه
برچسب ها