قابلیت نسخه 6 اتوماسیون اداری

جدیدترین قابلیت‌های نسخه 6 اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

همانطور که می‌دانید فراگستر در طی هر سال نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای خود را در دو نسخه اصلی (Major) و چند نسخه فرعی (Minor) ، بعد از طی مراحل متنوع تست آماده انتشار کرده و از طریق شبکه‌های اجتماعی و ارسال ایمیل، کاربران را از ویژگی‌های هر نسخه مطلع می‌سازد.

هم اکنون تلاش 6 ماهه دوم سال 96 تیم فنی فراگستر ارائه میگردد.

امیدواریم که ماحصل این تلاش که اکثر قریب به اتفاق آنها نظرات کاربران باهوش و ایده‌پرداز است موردپسند شما قرار گیرد. در ادامه بخشی از قابلیت‌های جدید و ویژگی‌های قابل ارائه از نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر ، تشریح می‌گردد.

مهمترین قابلیتهای جدید نسخه 6 سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

1- ارائه نسخه جدید موبایل (نگارش سازمانی)

نگارش جدید موبایل اتوماسیون اداری فراگستر با نام “نسخه سازمانی” با رابط کاربری فوق‌العاده برای دو سیستم عامل IOS و  Android ارائه شد.

نسخه جدید App موبایل سازمانی دارای قابلیت‌هایی از جمله: امکان مشاهده نامه بصورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال به اینترنت، همگام‌سازی تقویم جلسات اتوماسیون با تقویم موبایل، قابلیت تبدیل گفتار به متن در ایجاد نامه، امکان ایجاد نامه توسط قلم نوری و… می‌باشد.

     

نسخه موبایل سازمانی
قابلیت جستجوی هوشمند اتوماسیون اداری

2- جستجوی هوشمند و معناگرایانه (Search Semantic)

امکان ویژه‌ای برای جستجو به نسخه 6 اتوماسیون اداری فراگستر افزوده شده است. در گذشته جستجو برحسب عنوان نامه، شماره نامه، تاریخ نامه، فرستنده، گیرنده و… از اطلاعات نامه‌های ثبت شده انجام می‌گرفت.

در قابلیت جستجوی هوشمند و معناگرایانه مشابه تکنولوژی‌هایی که بعنوان نمونه در گوگل استفاده شده است؛ جستجو بر اساس رفتار کاربر انجام خواهد شد و نزدیکترین نتایج به نظر کاربر برگشت داده خواهد شد.

جستجوی هوشمند ارتباطات و تعاملات کاربر را درک کرده و نسبت به رفتار شما در اتوماسیون نتایج را نمایش می‌دهد. از رفتارهای کاربر می‌توان به میزان مشاهده نامه‌، بیشترین ارجاعات شما، پرتکرارترین ارجاعات و.. نام برد.

     

3- اصلاح و نویزگیری تصاویر (Image Processing)

امکان اصلاح و نویزگیری تصاویر تا حدود 80 درصد، حجم تصاویر بدنه نامه‌ها را بدون تغییر در کیفیت و سایز تصاویر کاهش خواهد داد. این امکان بدون اینکه اصل تصویر از بین برود یا کوچکترین تغییری داشته باشد؛ اعمال میشود.

با فعال سازی این امکان پهنای باند مصرفی به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد یافت و همچنین سرعت بارگزاری تصاویر نامه‌ها نیز بصورت چشم‌گیری افزایش می‌یابد.

قابلیت نویزگیری تصاویر
قابلیت چند سازمانی اتوماسیون اداری

4- سینک سرور (یکپارچه‌سازی و انتقال اطلاعات پایه چند سازمانی)

سازمان‌های غیرمتمرکز مانند بانک‌ها، نهادهای دولتی یا خصوصی که دارای گستردگی جغرافیایی هستند معمولاً بدلیل محدودیت‌های زیرساختی و شبکه‌ای، در استفاده از سامانه‌های کاملاً متمرکز مشکلات زیادی خواهند داشت و بطور معمول از سرعت مناسبی برای بهره‌برداری برخوردار نخواهند بود.

برای این دست از سازمان‌ها ایده‌آل آن است که هر مرکز بصورت جداگانه از نسخ محلی نصب شده سیستم اتوماسیون اداری استفاده نمایند و کاربران محلی از نسخه بر روی بستر شبکه داخلی با سرعت مطلوب بهره‌برداری نمایند.

حال با نصب سینک سرور دو دستاورد اساسی برای سازمان حاصل می‌گردد. اول آنکه امکان انتشار سیاست‌های سازمان در حوزه تنظیمات و اطلاعات پایه از مرکز به سمت سایر سامانه نصب شده در مراکز مرتبط مهیا خواهد بود. دوم آنکه سرویس سینک، مکاتبات بین سازمانی را در اسرع وقت بین پایگاه داده‌های محلی مختلف جابجا خواهد نمود.

5- بات بله / تلگرام

همانطور که احتمالاً اطلاع دارید در سال گذشته بات تلگرام از سمت فراگستر برای کاربران سامانه اتوماسیون اداری ارائه شد. در گذشته مدیران و کاربران، از بات تلگرام جهت افزایش تعامل با سیستم اتوماسیون اداری فراگستر، سهولت در کاربری و افزایش سرعت در عملکرد استفاده می‌نمودند.

از این پس بات بله نیز جهت یکپارچگی بیشتر سیستم اتوماسیون اداری با شبکه‌های اجتماعی و افزایش کارایی افزوده شد. توسط این بات کلیه نامه‌های شما به App پیام‌رسان بله منتقل می‌شود و شما می‌توانید نامه‌هایتان را در این پیام‌رسان ببینید، ارجاع بزنید و یا پیش‌نویس‌های ارسال شده برای خود را تایید و امضاء کنید.

قابلیت اتصال به شبکه های اجتماعی
قابلیت تبدیل گفتار به متن

6- تبدیل گفتار به متن

صحبت‌های خود را به نوشته تبدیل کنید. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا صحبت‌های خود را به متن و نوشته تبدیل کنید.

شما می‌توانید براحتی با خواندن متن در میکروفونی که به کامپیوتر متصل است متن‌های خود را با دقت و سرعتی باورنکردنی بصورت نوشتار در اتوماسیون اداری فراگستر تبدیل کرده و در متن نامه یا متن دستور ارجاع قرار دهید.

امکانات جدید کاربردی نسخه 6 نرم افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

 • ایجاد دسترسی مشاهده اطلاعات شخصی افراد درون و برون سازمانی در بخش تماس‌ها
 • توسعه اطلاعات قابل نمایش در بخش تماس ها
 • امکان ارسال ایمیل به مخاطبین در هنگام ثبت رویداد تقویم
 • امکان درج بارکد به نامه در هنگام ثبت و جستجو براساس بارکد
 • ارسال خودکار نامه (نامه سیستمی) در صورت عدم ارسال ایمیل
 • افزودن امکان تنظیم فعال و غیرفعال شدن ارسال نامه سیستمی در هنگام غیرفعال شدن خودکار حساب پست الکترونیک
 • نمایش فهرست خوانده نشده (ایمیل ها – فکس ها – نامه‌های درگاه) در دسترسی سریع حسب دسترسی کاربر
 • غیرفعال نمودن خودکار ایمیل‌هایی که دچار اشکال در احراز هویت می‌باشند
 • گزارش کارکرد سامانه در یک نگاه
 • مشاهده و ویرایش سوابق یادآوری‌های تنظیم شده بر روی یک نامه
 • ارسال پیامک به فرستنده در صورت عدم پاسخ به نامه در مهلت پاسخ تعیین شده
 • ارسال ایمیل به گیرندگان ارجاع نامه
 • قابلیت جابجایی اولویت امضا برای نامه‌های دارای دو امضا
 • ایجاد دسترسی جهت تعیین جانشین
 • امکان تعیین عنوان برای فرد جانشین
 • افزودن انواع ارتباطات مکاتبات شامل (نامه مرتبط، در پاسخ به)
 • امکان جداسازی پایگاه داده لاگ اطلاعات از پایگاه داده اصلی اتوماسیون
 • فرم ایمیل‌های غیرفعال با امکان مشاهده علت اشکال غیرفعال شدن ایمیل

درخواست تنظیم جلسه حضوری و آنلاین

 • درخواست سمینار/ وبینار رایگان معرفی قابلیت‌ها را دارم

  شرکت فراگستر درنظر دارد برای بیان کاملتر و واضح‌تر قابلیت‌های نسخه 6 اتوماسیون اداری وبینار رایگانی برگزار کند. جهت اطلاع از زمان برگزاری فرم مقابل را پر کنید.

 • درخواست ارتقا و بروزرسانی اتوماسیون را دارم

  اگر از مشتریان فراگستر و کاربران نرم افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر هستید، از طریق تکمیل فرم روبرو درخواست خود را جهت ارتقای نرم افزار به نسخه 6 اتوماسیون و استفاده از قابلیت‌های آن ثبت کنید.

 • درخواست آشنایی با قابلیت‌های نسخه جدید موبایل را دارم

  جهت آشنایی بیشتر با قابلیت‌های نسخه 6 و نسخه جدید موبایل سازمانی اتوماسیون اداری، فرم مقابل را پر کنید.

پس از تکمیل فرم برای شما ایمیلی ارسال می شود.

لطفا صبر کنید
تلگرام فراگستر